قوانین

توافقنامه:

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان و کلیه اشخاص پس ازثبت نام، موظف به رعایت کامل شرایط هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور ( جمهوری اسلامی ايران) است. این شرایط جامع و کامل نبوده و شرکت فرادید مانای رازی ، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت https://sh.events-manager.ir/ برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به دبیرخانه همایش اعلام گردد.

فصل اول: تعاریف:
* این سایت متعلق به شرکت دانش بنیان درون دانشگاهی سهامی خاص فرادید مانای رازی به شماره ثبت  586739 به شناسه ملی  1010517436 می باشد و  در زمینه انتقال دانش، برپایی نمایشگاه و همایش های تخصصی  فعالیت دارد.  

1-  خريدار: کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريدیا ثبت نام و پرداخت هزينه محصول مي نمايد.

2- فروشنده: سایت شرکت فرادید مانای رازی که به عنوان شخص حقوقی اقدام به فروش یک محصول مي نمايد.

3- محصول: هر يک از فایل های قابل دانلود ارائه شده، ثبت نام دوره ها و خرید.

4- پورتال کاربران: سایت به آدرس https://sh.events-manager.ir/ که خريدار در آنجا حساب داشته و از طريق اين حساب مي تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خريدار در آنجا ثبت شده و قابل ويرايش و بروز رساني است.

5- سیستم پشتیبانی: کاربران میتوانند از طریق فرم تماس باما فرم پست الکترونیکی را تکمیل یا با پشتیبانی شرکت فرادید  مانای رازی تماس بگیرند.

6- تحويل محصول یا فایل: ارائه لینک دانلود محصول خريداري شده به صورت تکی یا اشتراک ماهیانه

7- کاربر وب سايت: کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت فرادینای رازی را مشاهده و مرور مي کنند.

فصل دوم: هویت:

1-  فرادید مانای رازی: سایت اینترنتی با آدرس https://sh.events-manager.ir که در اين توافق نامه فرادید مانای رازی ناميده مي شود.

2-  هويت خريدار: خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود

3- هويت فروشنده: فروشنده شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده یا عرضه شده تحت حساب وي مديريت مي شود

4- براي حفظ حقوق قانوني خريداران، فروشندگان، کليه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود به فرادید مانای رازی مي باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيما بر عهده ایشان خواهد بود. فرادید مانای رازی  مسئوليتي در قبال کنترل صحت اطلاعات خريداران، فروشندگان ندارد.

5- خريدار و فروشنده اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران مي کوشد. فرادید مانای رازی حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از ایشان دريافت نمايد. فرادید مانای رازی حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس دهی به خریدار و فروشنده اقدام نمايد.

6-  کليه مسئوليت ها و حقوق مرتبط با محصولات، بر عهده فروشنده به تنهائي مي باشد.

فصل سوم: تغییرات:

1-  تغييرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات فرادید مانای رازی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه میهن طرح و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فرادید مانای رازی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فرادید مانای رازی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا شرکت فرادید مانای رازی مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت شرکت فرادید مانای رازی کنترل نماید.

2- تغييرات فني: فرادید مانای رازی براي بهبود کيفيت خدمات حق انجام تغييرات فني، سخت افزاري، نرم افزاري يا شبکه اي را در سرويس هاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس خريدار، فروشنده را تحت تاثير قرار مي دهد شرکت فرادید مانای رازی  موظف است تا يک ماه پس از اعمال تغييرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خريدار، فروشنده موظف هستند خود را با اين تغييرات سازگار نمايند. هرگاه به دليل موارد ضروري، فرادید مانای رازی امکان اطلاع رساني یا خدمات دهی را از دست بدهد و يا فوريت هاي فني این مجموعه را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع رساني زمان و نحوه تغييرات نخواهد داشت ضمنا خريدار، فروشنده به شرکت وکالت مي دهد تا در زمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليت هاي سخت افزاري و نرم افزاري روي سرورهاي فرادید مانای رازی نمايد.

3-  فرادید مانای رازی مي تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.

فصل هفتم: شرایط و ضوابط کلی خریدار:

قوانین خریدار

 1. کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت مربوط به شرکت فرادید مانای رازی میباشد. کپی ، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود از سایت ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی میباشد. همچنین هرگونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر ممنوع است.
 2. دانلود محصولات به صورت خرید تکی شامل محدودیت زمانی نمیشود و میتوانید در هر موقع مجدد دانلود کنید.
 3. در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه، سهمیه فوق باطل گشته و به روز های آتی اضافه نمی گردد.
 4. مبلغ ثبت نام در همایش و دانلود فایل ها خریداری شده چنانچه تا 3 روز پس از خرید و دانلودی انجام نشده باشد قابل بازگشت میباشد.
 5. مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده شرکت فرادید مانای رازی بر عهده مشتری میباشد و در صورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی ( سوختن هارد و ...) هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت فرادید مانای رازی برای ارسال و دانلود مجدد فایل ها نمیباشد.
 6. شرکت فرادید مانای رازی، هیچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی ، نوشتاری و محتوایی و در فایل ها ندارد.
 7. کاربر محترم باید قبل از ثبت نام در سایت و یا دانلود فایل آشنایی کامل با نحوه مراحل ثبت نام داشته باشد.
 8. پشتیبانی سایت بعهده شرکت فرادید مانای رازی انجام خواهد شد. و در هرگونه مشکل کاربران میتوانند با پشتیانی شرکت فرادید مانای رازی به شماره 88519830 – 021 تماس یا به قسمت ارتباط با ما در سایت مراجعه نمایند.

مراحل عضویت:

 • ابتدا وارد سایت https://sh.events-manager.ir شوید.
 • از آیکون ثبت نام در سایت فرم مربوطه را ثبت نام نمائید لطفا توجه داشته باشد در قسمت (نوع ثبت نام را انتخاب نمائید) نام کنگره مد نظر را انتخاب فرمائید.
 • پس از ثبت نام کد رهگیری به همراه QR یا بارکد دریافت نمائید و در زمان برگزاری کنگره حتما همراه داشته باشید.

تائید یا عدم تائید فروشنده:

 • پس از دریافت پیامک و ایمیل تائید با یکی از روش های زیر شرکت فرادید مانای رازی تماس بگیرید
 • پشتیبانی وات ساپ به شماره 09195279733 ویا به آدرس ایمیل Smarthospital@iums.ac.ir پیام ارسال کنید

شرایط عضویت:

 • ثبت نام کسانی پذیرفته خواهد بود که در رشته مورد تایید برگزارکننده کنگره اعلام شده باشد.
 • حداقل سن فروشنده 18 سال میباشد.

قوانین سایت:

 • کسب درآمد در سایت فرادید مانای رازی با سایت های دیگر فروش یا ثبت نام که بر اساس درصد یا کمیسیون فروش کار میکنند متفاوت هست نحوه کسب درآمد در سایت فرادید مانای رازی به دو روش فروش فایل های سخنرانان با کسب اجازه خودشان و ثبت نام در کنگره میباشد که شرکت فرادید مانای رازی بر اساس توافق منعقد شده درصد سهم سود شرکت را محاسبه خواهد کرد.
 • سایت شرت فرادید مانای رازی با در اختیار گذاشتن پنل اختصاصی برای سخنرانان و مدعوین این امکان را فراهم کرده بتوانند از کنگره های مرتبط با رشته خود ملاحظه و ثبت نام کنند.
 • مدعوین هنگام عضویت باید از ترکیب نام و نام خانوادگی برای ثبت نام کاربری در سایت استفاده کنند و از کلمات دیگر خودداری فرمائید.
 • در سایت فرادید مانای رازی ثبت نام کنگره هایی تایید می شوند که تفاهم نامه همکاری شرکت با برگزارکننده منعقد و کنگره ها رسمیت و مجوزهای لازم برگزاری را داشته باشند
 • مدت زمان لازم برای تایید ثبت نام شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود 30 دقیقه کاری است. همچنین در صورت عدم تایید ثبت نام نیز مدیران یا کارشناسان مارکت به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

تغییرات توافقنامه:

توافقنامه استفاده از خدمات سایت شرکت فرادید مانای رازی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه، و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فرادید مانای رازی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فرادید مانای رازی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فرادید مانای رازی مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت شرکت فرادید مانای رازی نوع ثبت نام را کنترل نماید.

 

 

 

 

 


همایش مدیریت هوشمند، تجهیزات و طراحی بیمارستانی به منظور تقویت همکاری ها و ارتباطات علمی بین المللی، ارتقاء و معرفی پژوهش ها و دستاوردهای علمی در مقیاس داخلی و جهانی و افزایش مشارکت اساتید و پژوهشگران ایرانی در پیشبرد جریانهای علمی جهان و با توجه به اهمیت پژوهش در ترویج و توسعه دانش و دستاورد های آن ضرورت دارد باایجاد فضایی، تبادل اطلاعات نمود.